Ushqime që luftojnë pasojat e djersës
 
Shperndaje
ikub#: 2106010020
Të keni një higjienë të mirë personale është rregulli kryesor për të luftuar djersën dhe aromat e rënda. Por për të parandaluar problemin ajo qe konsumoni mund të luaje një rol të rëndësishëm.
FOTO GALERI
.
 
Shfleto artikuj te tjere per: DJERSA HIGJIENA PASOJA

Marre nga ikub.al

loading...


*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved