Horoskopi vjetor, Derri - 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2012300077

Këtë vit do jeni shume me te kujdesshëm e me te vendosur. Do ndërtoni strategji te mira për te përballuar çdo vështirësi dhe muaj pas muaji do keni përparime. Nëse jeni ne një lidhje, lumturohuni sepse gjate këtij viti marrëdhënia juaj do forcohet edhe me shume. Do kaloni me tepër kohe me partnerin, do ua vini veshin këshillave dhe nga ana tjetër do i pranoni gabimet e bëra. Beqaret duhet te harrojnë te shkuarën dhe duhet ta shfrytëzojnë çdo mundësi qe do iu jepet për takime dhe për te krijuar lidhje.

Financat do jene edhe delikate për disa muaj, por ne shkurt, maj, shtator dhe nëntor do jene me te begata. Për shëndet me te mire duhet te flini me tepër dhe te ushqeheni sa me mire. Ne pune përgjithësisht gjerat do ju ecin mire përveç tre muajve te fundit kur duhet bere shume kujdes.


Shfleto artikuj te tjere per: DERRI  HOROSKOPI VJETOR KINEZ 
Postuar: 30 Dhj
 

loading...
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved