Horoskopi vjetor, Dragoi - 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2012300085

Edhe pse jo çdo gjë do jete e thjeshte gjate këtij viti, ju do dini te ndërmerrni rreziqe, te sfidoni dhe te arrini ku doni. Te gjithë rrezohen, por lum ata qe ringrihen dhe dalin fitimtare. Jeta ne çift do jete e mire nëse respektoni mendimin e partnerit dhe bëni me shume tolerime. Nëse jeni te martuar mendoni për një fëmijë sepse do ju bashkoje akoma me shume. Beqaret do kenë flirte gjithë kohës, por historia serioze do filloje ne muajt e pare te verës.

Ne planin financiar problemet me te mëdha do jene  ne muajin shkurt, maj, shtator dhe nëntor. Pjesa tjetër e vitit do jete me e kënaqshme. Me shëndetin, probleme me te mëdha do kenë ata qe janë mbi peshe. Ne pune, fillimi i vitit do jete goxha i trazuar, por gjerat do normalizohen ne maj. Do jeni me te logjikshëm, do i dëgjoni këshillat dhe do i përfundoni me sukses projektet. 


Shfleto artikuj te tjere per: DRAGOI  HOROSKOPI VJETOR KINEZ 
Postuar: 30 Dhj
 

loading...
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved