Horoskopi vjetor, Gjarpri - 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2012300084

Ky vit i ri do jete goxha i trazuar. Jo çdo gjë do shkoje si do kishit dashur dhe ne shume momente debatet me ata qe ju rrethojnë do arrijnë kulmin. Jeta ne çift do jete me e mire muajt e pare sepse me pas persona te trete do nxitin grindjet dhe debatet. Kujdes te madh duhet treguar gjate periudhës se verës e deri ne muajin tetor. Beqaret duhet t'i shprehin sa me shume ndjenjat sepse vetëm ne këtë mënyrë mund ta ndryshojnë statusin. Me turp dhe heshtje nuk arrihet asgjë. Financat organizojini me më shume kujdes sepse përndryshe situata do ju dale jashtë kontrollit dhe do gjendeni ne vështirësi te mëdha. Shëndeti do kaloje peripeci te njëpasnjëshme dhe nuk do jete ashtu si do kishit dashur. Ne pune do keni ngarkese te madhe dhe goxha misione te vështira. Tregoni kujdes.


Shfleto artikuj te tjere per: GJARPRI  HOROSKOPI VJETOR KINEZ 
Postuar: 30 Dhj
 

loading...
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved