Horoskopi vjetor, Kali - 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2012300083

Jeta juaj do jete e trazuar dhe e vështirë këtë vit. Duhet te reflektoni shume para se te veproni sepse asgjë nuk ka për te qene e lehte. Te dashuruarit do përballen edhe me zhgënjime te mëdha këtë vit, por te gjitha do ju bëhen mësime te vyera për te ardhmen. Për ta jo çdo gjë do ece si e kishin ëndërruar. Beqaret duhet t'i bëjnë sytë katër ne prill dhe ne shtator sepse ata do jene muajt më me fat.

Muajt e tjerë do ketë flirte, por jo ndonjë gjë te jashtëzakonshme. Financat shpesh do lenë për te dëshiruar dhe do ju duhet te merrni hua. Shëndeti nuk do ketë probleme serioze përveç ndonjë shqetësimi te vogël dhe pa pasoja te renda. Ne pune vështirësitë qe do ju dalin do jene te njëpasnjëshme, megjithatë me pak me shume përkushtim dhe përpjekje mund te arrihen disa gjera. Fjalën e shefave dëgjojeni me kujdes. 


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI VJETOR KINEZ  KALI 
Postuar: 30 Dhj
 

loading...
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved