Horoskopi vjetor, Majmuni - 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2012300081

Gjate këtij viti do i përkushtoheni edhe me shume familjes dhe do i ndihmoni ne ditët me te vështira. Duke i bere te tjerët te ndihen mire do ndiheni edhe vete për mrekulli. Ne tersi edhe për fushat e tjera nuk do jete një vit i keq. Për çiftet, muajt e pare do jene te trazuar, por me mbarimin e shkurtit gjerat do fillojnë te normalizohen goxha. Beqaret do kenë me shume mundësi për takime interesante nëse shkojnë neper koncerte, kinema, teatro apo ne evente te tjera. Muajt me ma fat janë prilli, maji dhe tetori. Financat do jene shume me te kënaqshme edhe fale strategjisë qe do ndiqni për menaxhimin e tyre. Shëndeti do jete me i mire se një vit me pare dhe do keni me pak shqetësime. Ne pune do filloni projekte shume te rëndësishme dhe me strategjitë e duhura do arrini majat.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI VJETOR KINEZ  MAJMUNI 
Postuar: 30 Dhj
 

loading...
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved