Horoskopi vjetor, Miu - 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2012300089

Gjate këtij viti do mundoheni me çdo kusht te shmangni gabimet qe keni bere me pare dhe te ndiqni me shume intuitën. Rrethi shoqëror do zgjerohet me shume dhe kjo do beje qe te keni një jete me aktive. Ata qe janë ne një lidhje do kenë një vit me pozitiv, me më pak debate dhe me më shume dashuri. Here pas here pasioni do ndizet flake dhe mund te vijnë ne jete edhe fëmijë. Beqaret me shume gjase do kenë njohje tre muajt e pare te vitit, por me vone do vendosin te hedhin hapa, pasi te binden plotësisht.

Financat do jene te jashtëzakonshme dhe madje do bëni investime mbresëlënëse. Shëndeti nuk do jete ne gjendjen perfektë. Kujdes me pastërtinë dhe me ushqimin. Ne planin profesional do ketë goxha vështirësi dhe vetëm me vendosmëri, guxim dhe kuraje mund te arrihet qëllimi. Kujdes nga disa kolege ziliqare.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI VJETOR KINEZ  MIU 
Postuar: 30 Dhj
 

loading...
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved