Horoskopi vjetor, Tigri - 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2012300087

Do e keni te vështirë t'i menaxhoni disa probleme qe do ju dalin dhe shpesh do ju duhet mbështetje nga te tjerët. Mire është qe për çdo hap te analizoni gjithçka me kujdes para se ta hidhni. As çiftet nuk do kenë një periudhe te begate, përkundrazi e ardhmja do vihet shpesh ne pikëpyetje. Ata qe janë vetëm duhet te joshin vetëm persona te qete dhe pa shume angazhime sepse vetëm me ta mund te fillojnë një lidhje te begate.

Financat do jene paksa me te kënaqshme se me pare, por ende larg situatës qe keni ëndërruar. Dëgjojini me tepër këshillat e specialisteve. Shëndeti do ketë shqetësime. Mund te vuani nga pagjumësia dhe nga tensioni nervor. Ne pune nuk duhet te kërkoni perfeksionin sepse kjo sjellje do ua ndërlikojë gjerat. Katër muaj e fundit te vitit do jene me te favorshmet.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI VJETOR KINEZ  TIGRI 
Postuar: 30 Dhj
 

loading...








 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 



Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved