Horoskopi mujor, Gjeli - Prill 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2103310043

Për ju qe jeni ne një lidhje shume gjera do qartësohen këtë muaj. Disa edhe mund te mërziten, por është me mire sesa te qëndronin ende ne pritje dhe me shprese te kota. Disa te tjerë do gëzohen. Beqaret nuk do kenë asgjë për t'u shënuar ne planin sentimental. Këtë muaj do keni një oreks te papërmbajtshëm dhe kjo gjë mund te sjelle shqetësime shëndetësore. Mundohuni sa me pare t'i vini fre vetes dhe te bëni ndonjë analize. Me shpenzimet, por nuk u treguar te arsyeshëm keni për te pasur probleme shume serioze. Ne pune duhet te jeni sa me vigjilente dhe te përfitoni nga çdo propozim qe do ju behet.


Shfleto artikuj te tjere per: GJELI  HOROSKOPI MUJOR  KINEZ  PRILL 
Postuar: 31 Mar
 

loading...
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved