Horoskopi mujor, Kali - Prill 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2103310046

Gjate këtij muaji do ndiheni me te lire për te vepruar ju te dashuruarit dhe do provoni edhe eksperienca te reja me partnerin. Kënaqësitë do jene kurdoherë te forta. Beqaret nga ana tjetër do parapëlqejnë me shume aventurat kalimtare dhe dëshirat do ju plotësohen. Çdo dite për ta do jete e bukur dhe ndryshe nga te tjerat. Gjendja shëndetësore here pas here do lere për te dëshiruar. Nga mesi i muajit do ndiheni plotësisht pa fuqi. Me financat tregohuni me serioze dhe me largpamës. Ne pune shpesh do gjendeni ne situata te vështira, por me pak me shume guxim dhe këmbëngulje do mund te arrini atë qe dëshironi.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  KALI  KINEZ  PRILL 
Postuar: 31 Mar
 

loading...
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved