Horoskopi mujor, Majmuni - Prill 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2103310044

Turbullirat planetare do sjellin probleme ne jetën tuaj ne çift gjate këtij muaji. Konfliktet do jene te vazhdueshme dhe nuk do gjendet lehtësisht gjuha e përbashkët. Beqaret duhet ta shfrytëzojnë sa me shume aftësinë e tyre ligjëruese dhe joshëse për te tërhequr personat e duhur. Me pak përpjekje do ja arrijnë. Shëndeti do jete delikat. Mundohuni te mos e teproni me pijet apo me ushqimet pikante sepse do keni probleme me te mëdha. Financat gjithashtu do jene te trazuara dhe gjendeni shpesh ne vështirësi te mëdha. Ne pune duhet t'i shpalosni te gjitha aftësitë qe keni dhe çdo gjë do ju shkoje për mrekulli.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  KINEZ  MAJMUNI  PRILL 
Postuar: 31 Mar
 

loading...
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved