Horoskopi mujor, Qeni - Prill 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2103310042

Gjate këtij muaji ju do mundoheni te ruani balancën ne çdo fushe. Sektori i dashurisë do lihet paksa pas dore këtë periudhe, megjithatë për fatin e mire nuk do ndodhe asgjë e keqe. Çiftet do vazhdojnë rutinën e përhershme ndërsa beqaret do kenë thjesht disa takime. Shëndeti mund te lere për te dëshiruar për disa kohe. Mundohuni te kujdeseni me tepër për higjienën dhe shmangni ushqimet e dëmshme ju personat qe here pas here keni shqetësime nga veshkat. Sektorit te financave do i jepni prioritet absolut dhe ne fakt kjo gjë do ju ndihmoje edhe ne fushat e tjera. Ne pune do keni me shume besim tek vetja dhe do arrini çdo gjë qe keni ëndërruar se fundmi.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  KINEZ  PRILL  QENI 
Postuar: 31 Mar
 

loading...
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved