Horoskopi mujor, Bualli - Prill 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2104010052

Sektori i dashurisë do ece me se miri. Debatet nuk do jene aspak pjese e jetës tuaj dhe qetësia do mbizotërojë gjithë kohës. Beqaret do parapëlqejnë te njihen me te gjithë ata qe do i ftojnë për te dale, por nuk do duan te hedhin ende hapa. Gjendja shëndetësore do jete tejet e renduar. Do keni probleme me organet tretëse dhe me barkun. Merrni masa sa pa qene vone. Kujdes duhet te bëjnë edha ata qe mbajnë dieta. Financat duhet t'i menaxhoni me sa me shume përkujdes dhe maturi. Ne pune do debatoni ashpër me disa kolege qe janë munduar gjithë kohës t'ua prishin planet.


Shfleto artikuj te tjere per: BUALLI  HOROSKOPI MUJOR  KINEZ  PRILL 
Postuar: 01 Pri
 

loading...
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved