Horoskopi mujor, Dragoi - Prill 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2104010049

Këtë muaj ju qe jeni ne një lidhje nuk do jeni ne humor shume te mire prandaj do refuzoni çdo lloj tolerimi apo kompromisi. Debatet do jene te vazhdueshme dhe shpesh lënduese për te dyja palët. Beqaret do jene shume indiferente ndaj ftesave qe do ju bëhen dhe kane për te mbetur serish vetëm. Gjendja shëndetësore nuk do jete e shkëlqyer, por as shume e keqe. Po u ushqyet me mire dhe po u çlodhet do i rifitoni energjitë. Sektori i financave here pas here do jete i trazuar. Me mire pranojeni ndihmën e te afërmve sesa te vuani. Ne pune do keni ide shume te mira, qe pavarësisht se ne kundërshti me ato te kolegeve, do ju çojnë atje ku keni dashur.


Shfleto artikuj te tjere per: DRAGOI  HOROSKOPI MUJOR  KINEZ  PRILL 
Postuar: 01 Pri
 

loading...
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved