Horoskopi mujor, Lepuri - Prill 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2104010050

Nëse doni qe marrëdhënia juaj në çift te përmirësohet, merrni kohen e duhur për te folur hapur për problemet qe keni pasur. Po i anashkaluat ato situata mund te rendohet akoma me shume. Beqaret me mire le te qëndrojnë edhe pak kohe ashtu si janë sesa te fillojnë lidhje me persona te interesuar nga gjendja e tyre materiale. Shëndeti do jete disi me i mire se një muaj me pare, por serish nuk do ndiheni ne formën e përkryer. Sektori i te ardhurave ka për te qene i shkëlqyer. Ne pune me shume arritje do kenë personat e fushës se: mjekësisë, financave dhe avokatisë.


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  KINEZ  LEPURI  PRILL 
Postuar: 01 Pri
 

loading...
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved