Horoskopi mujor, Tigri - Prill 2021
 
Shperndaje
ikub#: 2104010051

Gjate këtij muaji, ne planin sentimental do keni goxha probleme dhe vështirësi. Për fatin e mire një mik i vjetër do ju ndihmoje te zgjidhni sa me shpejt gjithçka pa u lënduar asnjëra pale. Beqaret do pëlqejnë një peron goxha me te madh ne moshe dhe ka mundësi qe askush te mos i ndale dot te hedhin hapa. Shëndeti përveç shqetësimeve te vogla e te zakonshme nuk ka për te pasur asnjë problem tjetër. Ne planin financiar ju do jeni armiqtë e vetes dhe do e destabilizoni gjithë kohës situatën. Ne pune eproret tuaj do jene me te kënaqur nga ju dhe do ua bëjnë te ditur këtë gjë. Kjo do ju frymëzojë te bëni akoma me shume përpjekje.

 

 


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI MUJOR  KINEZ  PRILL  TIGRI 
Postuar: 01 Pri
 

loading...
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved