Zbuloni kush janë 10 meshkujt më me stil të momentit - Content, Fashion, For Men - ikub.al
Log In  |  Register
 
                     
                                
       
 
 
Zbuloni kush janë 10 meshkujt më me stil të momentit
 
Shperndaje
ikub#: 1806200113
Aktorë, këngëtare, por edhe koka shteti kush janë meshkujt më me stil të momentit?
FOTO GALERI

Kur behet fjalë për modën dhe stilin në veshje kush tha që duhet nënvizuar vetëm bota femërore? Ne kemi klasifikuar 10 meshkuj të cilët janë të kuruar deri në detaje dhe godasin me stilin e te veshurit në çdo dalje të tyre. Edhe pse të gjithë kanë një të përbashkët: shijen e hollë në të veshur dallojnë nga njëri tjetri për shkak të stilit që preferojnë.

Disa prej tyre mund ti keni hasur edhe nëpër klasifikime të tilla të mëparshme si për shembull Alessandro Borghi, ndër aktorët më premtues të momentit por edhe si ikone mode në botën mashkullore. David Beckham gjithashtu është përmendur gjithmonë kur behet fjalë modën i cili ndërthur shumë bukur elegancën angleze me stilin egocentrik dhe metropolitan.

 

Shfleto artikuj te tjere per: MESHKUJ STIL VESHJA

Marre nga Asnje

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved