Si të rrisni mjekrën edhe nëse mendoni se nuk mundeni - Content, Fashion, For Men - ikub.al
Log In  |  Register
 
                     
                                
       
 
 
Si të rrisni mjekrën edhe nëse mendoni se nuk mundeni
 
Shperndaje
ikub#: 1812280032
Tradicionalisht mjekrat konsiderohen të jenë një shenjë e fuqisë mashkullore, forcës dhe mençurisë.
FOTO GALERI
Vitet e fundit ajo është kthyer edhe më shumë në modë , ku meshkujt tregojnë mënyra të stilimit të saj sa më bukur. Dhe duhet thënë se femrat i pëlqejnë meshkujt me mjekër të bukur edhe pse ankohen se ajo i shpon fytyrën.
 
Megjithatë, jo të gjithë meshkujt mund të rrisin një mjekër, pasi disa u del shumë shpejt dhe disa të tjerë u duhen me muaj mos edhe vite të tera për të barë atë të njëtrajtshme. Në rast se je një prej atyre djemve që po përpiqet të rrisë një mjekër të dendur, atëherë duhet të ndiqni këto këshilla.
 
Shfleto artikuj te tjere per: KESHILLA KUJDESI MJEKRA RRITJA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved