Një parfum për çdo mashkull - Content, Fashion, For Men - ikub.al
Log In  |  Register
 
                     
                                
       
 
 
Një parfum për çdo mashkull
 
Shperndaje
ikub#: 1905120010
Çfarë parfumi i përshtatet secilit mashkull? Sipas personalitetin ja i duhuri.
FOTO GALERI
Parfumi nuk është një produkt kozmetik si të tjerët dhe është më shumë sesa thjesht një aromë. Sipas një studimi, 89% e konsumatorëve e përdorin atë për të shprehur stilin e tyre. Hedha e parfumit është një etapë e rëndësishme ashtu si edhe zgjedhja e një veshjeje. Ai krijon një lloj përshtypjeje për personat rreth e rrotull. Për këtë arsye zgjedhja e aromës duhet të bëhet në funksion me personalitetin. Zbuloni cili bën për cilin mashkull.
 
Shfleto artikuj te tjere per: MASHKULLI PARFUMI PERSONALITETI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved