Parfumet e meshkujve më në trend për vjeshtën - Content, Fashion, For Men - ikub.al
Log In  |  Register
 
                     
                                
       
 
 
Parfumet e meshkujve më në trend për vjeshtën
 
Shperndaje
ikub#: 1908290027
Propozimet e reja për parfumet mashkullore nuk kanë munguar edhe këtë fund vere.
FOTO GALERI
Është vështirë te thuhet se cilët janë parfumet e meshkujve me te mire për vjeshtën. Te rejat e sugjeruara nga brande te specializuar ne këtë sektor janë te shumta ashtu sikurse dhe aromat tashme ikonike te cilat janë interpretuar serish për stinën e vjeshtës dhe te dimrit.
Por cilët janë parfumet qe do te preferohen me shume nga meshkujt për vjeshtën? 
Parfumet e firmës Yves Saint Laurent do te jete te pëlqyera nga meshkujt për këtë sezon. Firma ka menduar një parfume me një emër minimal por me një përbërje te mrekullueshme. Parfumi me emrin Y është i përbëre nga një baze bergamote dhe arome druri. 
Një tjetër parfum qe meshkujt duhet te provojnë është dhe parfumi Lui nga Guerlain. Një arome qe përmban dardhe dhe trëndafil te egër, vanilje dhe mushk. 
Nuk mbetet me pas edhe parfumi Gentleman nga Givenchy një arome energjike por dhe e ëmbël ne te njëjtën kohe.
 
Shfleto artikuj te tjere per: MESHKUJ PARFUME TREND VJESHTE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved