Gabimet në veshje që i bëjnë meshkujt jo tërheqës - Content, Fashion, For Men - ikub.al
Log In  |  Register
 
                     
                                
       
 
 
Gabimet në veshje që i bëjnë meshkujt jo tërheqës
 
Shperndaje
ikub#: 1908300067
Moda ndryshon gjatë gjithë kohës por është stili që qëndron.
FOTO GALERI
Njerëzit vërejnë edhe detajet më të vogla në pamjen e dikujt, veçanërisht kur i takoni për herë të parë. Për shembull, 52% e grave thanë se gjykojnë personalitetin e një burri në varësi të këpucëve që ai ka veshur. Dhe këpucët nuk janë e vetmja aksesor i modës që njerëzit i kushtojnë vëmendje. Sigurisht, nuk ka asnjë rregull universal se si të “dukesh mirë”, por ka disa këshilla themelore që mund t'i bëjnë burrat të duken më trendy dhe tërheqës.
 
Shfleto artikuj te tjere per: GABIMET MESHKUJT VESHJA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved