Parfumet më të mirë të meshkujve për dimrin 2019-2020 - Content, Fashion, For Men - ikub.al
Log In  |  Register
 
                     
                                
       
 
 
Parfumet më të mirë të meshkujve për dimrin 2019-2020
 
Shperndaje
ikub#: 1911010069
Kur mendojmë për një parfum meshkujsh na vjen menjëherë ne mendja aroma klasike e tyre duke filluar nga aroma e drurit, lëkurës dhe bergamotës etj.
FOTO GALERI

Por mesa duket aromat e reja te meshkujve janë te përbëra edhe nga lule si jasemini, iris etj lule tipike "femërore".

 

Shfleto artikuj te tjere per: MESHKUJ PARFUME

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved