6 meshkujt me ikonikë në histori - Content, Fashion, For Men - ikub.al
Log In  |  Register
 
                     
                                
       
 
 
6 meshkujt me ikonikë në histori
 
Shperndaje
ikub#: 1911020013
Me kalimin e viteve, stili i meshkujve ka evoluar në mënyrë drastike, kryesisht nga ndikimi i celebriteteve të dekadave të ndryshme.
FOTO GALERI
Këta meshkuj janë bërë ikonë për shijet e tyre të dallueshme të modës, të cilat shtynë konceptin e modës së meshkujve përpara në secilën nga epokat e tyre përkatëse. Për meshkujt më në modë gjatë historisë së 60 viteve të fundit, shikoni këta 6 burra ikonë dhe më në modë.
 
Shfleto artikuj te tjere per: HISTORIA MESHKUJ MODE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved