Xhupave të dimrit për meshkuj. Modelet më në trend për këtë vit - Content, Fashion, For Men - ikub.al
Log In  |  Register
 
                     
                                
       
 
 
Xhupave të dimrit për meshkuj. Modelet më në trend për këtë vit
 
Shperndaje
ikub#: 1911090042
Modelet janë nga me te ndryshme duke filluar nga ato me kapuç deri tek ato me stampa kamuflazh, inserte dhe ngjyra ne kontrast.
FOTO GALERI
Nder tendencat e fundit, përveç kthimit te palltove, xhupi vazhdon te qëndrojë veshja perfekte për te qene ngrohte kur temperaturat ulen. Modelet janë nga me te ndryshme duke filluar nga ato me kapuç deri tek ato me stampa kamuflazh, inserte dhe ngjyra ne kontrast.
 
Shfleto artikuj te tjere per: MESHKUJ MODELE XHUPA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved