Prerjet e flokëve për meshkuj: ide që vijnë nga sallonet për këtë dimër
 
Shperndaje
ikub#: 2001110014
Tendencat e flokëve të meshkujve për sezonin e dimrit që vijnë direkt nga sallonet e bukurisë nxjerrin në pah një stil personal dhe natyror.
FOTO GALERI

Tendencat e flokëve të meshkujve për sezonin e dimrit 2020-2021 që vijnë direkt nga sallonet e bukurisë nxjerrin në pah një stil personal dhe natyror. Prerje me onde, me balluke dhe asimetrike. Këto gjithashtu përfshijnë stilimin me stil “të lagur” për një pamje të veçantë që bën ndryshimin.

Gjeni prerjen e flokëve për meshkuj që është e përshtatshme për ju me propozimet më të mira nga sallonet më të famshme, të tilla si Jean Louis David, Framesi, Evos Parruccheri, Franck Provost dhe Wella.

 

Shfleto artikuj te tjere per: MESHKUJ PRERJA E FLOKEVE SALLONE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved