Të gjithë meshkujt me stil duhet t’i kenë parasysh këto rregulla në veshje
 
Shperndaje
ikub#: 2002030039
Përkundër asaj që besohet burrat nuk janë më pak të interesuar për modën sesa gratë dhe ata shpenzojnë edhe më shumë para për veshje sesa zonjat.
FOTO GALERI

Por gjithsesi padashur edhe ata  mund të bëjnë gabime në veshjen e tyre që e cila mund t’i “shkatërrojë” pamjen.

Ja disa prej tyre:

 

Shfleto artikuj te tjere per: MESHKUJ RREGULLA STIL VESHJE

Marre nga ikub.al

loading...


*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved