Vintazh, rebel dhe bon ton: Prerja për meshkujt këtë pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 2002200077
Stilimet më të mira të flokëve për meshkujve për sezonin pranverë-verë .
FOTO GALERI

Po kërkoni frymëzim për flokët meshkujve këtë pranverë? Për ju nostalgjikët e përjetshëm, keni në vëmendje pamjet e viteve 90’ pasi ato janë rikthyer përsëri për tu bërë protagonistë të pamjes edhe këtë sezon pranverë-verë.

Sidoqoftë ka akoma vend për edhe për një stil flokësh të pastër, të shkurtër ose shumë të shkurtër, të rruar në anët e kokës. Këtu do të gjeni dhjetë prerjet e flokëve për meshkuj për tu marrë parasysh nëse keni mënuar për një pamje të re.

Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE MESHKUJ PRERJE STILIME

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved