VIP-a që u pëlqen të lyejnë thonjtë
 
Shperndaje
ikub#: 2003090018
Edhe ata e pëlqejnë artin e thonjve!
FOTO GALERI
Meshkujt që lyejnë thonjtë me ngjyrë sigurisht që nuk është një trend vetëm i ditëve të sotme. Kush nuk e mban mend artin e thonjve të Kurt Cobain në vitet 1990 dhe, madje edhe më herët, maninë e glamit të David Bowie?  Ne po ju sjellim në vëmendje të gjithë meshkujt VIP që tërhiqen pas artit të thonjve.
 
Shfleto artikuj te tjere per: MESHKUJ NGJYROSJA THONJTE VI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved