Flokët e meshkujve . Modelet më të bukura për këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2005240009
Djem të dashur, ne e kuptojmë sikletin tënd në këto javë pa mbarim. Ne e dimë se sa ju mungon berberi apo stilisti juaj i flokëve dhe mezi prisni ta përqafoni, por duke pritur këtë ditë, ne ju ofrojmë prerjet më në modë për këtë verë.
FOTO GALERI
A jeni gati të ndryshoni vërtet pamjen tuaj duke revolucionarizuar imazhin, apo thjesht do të zgjidhni një rregullim të vogël këtu dhe atje? Por çfarëdo që të jetë zgjedhja juaj, jemi të sigurt se do të bëheni më bukur se më parë! Le të fillojmë turneun tonë!
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKET MESHKUJ MODELET VERE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved