Pse çanta “Birkin” e Hermes është çanta më dashur nga meshkujt? - Content, Fashion, For Men - ikub.al
Log In  |  Register
 
                     
                                
       
 
 
Pse çanta “Birkin” e Hermes është çanta më dashur nga meshkujt?
 
Shperndaje
ikub#: 2008130105
Birkin i Hermes nuk është i preferuar vetëm nga klani Kardashian / Jenner por gjithnjë e më shumë meshkuj janë adhurues të tyre dhe e zotërojnë një të tillë. A mund të jetë thjesht një modë dhe një mënyrë për të treguar simbolin e statusit të tyre?
FOTO GALERI

Jemi mësuar të shohim Brikin të Hermès Birkins në raftet e gardërobës së Kim Kardashian dhe pjesës tjetër të familjes Jenner, por kohët e fundit këto çanta kulti janë bërë gjithashtu të dëshiruara nga burrat. Ne e dimë që Drake i koleksionon ato, Virgil Abloh, drejtori artistik i Louis Vuitton, është një tjetër fans i madh dhe nuk është rastësi të shohësh Birkin si protagonist  tq xhirimeve të tij në Instagram, Vegas Dave.

Gjithashtu sportistë si basketbollisti PJ Tucker e kanë bërë Birkin aksesorin me të cilin të paraqitet në stadium para ndeshjes ... dhe lista vazhdon. Por pse Hermesi Birkins është bërë kaq e njohur edhe për modën e burrave? Ky objekt që është bërë ikona e luksit për disa përfaqëson shumë më tepër sesa thjesht të tregoni simbolin e statusit të një personi, është një investim i vërtetë. Ja çfarë gjetëm:

 

Shfleto artikuj te tjere per: BIRKIN BURRAT HERMES PREFERENCA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved