10 artikuj të gardërobës së meshkujve që femrat i “urrejnë” - Content, Fashion, For Men - ikub.al
Log In  |  Register
 
                     
                                
       
 
 
10 artikuj të gardërobës së meshkujve që femrat i “urrejnë”
 
Shperndaje
ikub#: 2009170127
Ekzistojnë disa sende të veshjeve që nuk i pëlqen asnjë gruaje në botë, edhe nëse ato janë të veshura nga burri më tërheqës dhe i pashëm në botë.
FOTO GALERI

Ja disa veshje nga gardëroba e meshkujve që femrat nuk “duan ti shohim më me sy”!

 

Shfleto artikuj te tjere per: ARTIKUJ FEMRA GARDEROBA MESHKUJ

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved