Si të kombinojmë pantallonat e gjëra
 
Shperndaje
ikub#: 2103310016
Një pamje glamour dhe një shije e viteve 60', pantallonat e gjera janë modelet pa kohe, te freskëta, komode dhe elegante.
FOTO GALERI
.
Shfleto artikuj te tjere per: PANTALLONAT E GJERA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved