Fustanet Milla Nova që do mahnitnin çdo vajzë
 
Shperndaje
ikub#: 2104020016
Ja modelet e mrekullueshme të shtëpisë së modës Milla Nova.
FOTO GALERI

Ky koleksion është krijuar nga një stiliste e njohur ukrainase, Milla Nova, e specializuar në bridal fashion e cila ka krijuar një koleksion të sofistikuar modelesh të zbukuruara me kristale të bardhe dhe tyl delikat.

Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANE MILLA NOVA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved