Fundet e gjata për të qenë glamur këtë pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 2104070013
Si të kombinoni fundet e gjata? Sa herë mund ta keni bërë këtë pyetje. Por jo gjithmonë jemi të kënaqura me rezultatin, kështu që çfarë të bëni?
FOTO GALERI
Ndiqni disa këshilla të vogla duke e kombinuar fundin e gjatë në mënyrë perfekte dhe duke krijuar një veshje në trend. Nëse jeni pak prapa me tendencat duhet të dini se fundi i gjatë është kthyer në modë veçanërisht, nëse është me bel të lartë dhe asimetrik.
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FUND I GJATE FUNDE PRANVERA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved