10 gjëra që duhet të dini për depilimin - Content, Fashion, Beauty - ikub.al
Log In  |  Register
 
                     
                                
       
 
 
10 gjëra që duhet të dini për depilimin
 
Shperndaje
ikub#: 2104180007
Ky moment edhe pse nuk duket i tille është shume i vështirë dhe për këtë është mirë që të keni në mendje disa sugjerime në mënyrë që ta bëni sa më të thjeshtë atë.
FOTO GALERI
Zbuloni te gjitha gjerat qe duhet te dini.
 
 
 
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: DEPILIMI KEMBE LEKURA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved