Më trego flokët, të të them ç’krehër të përdorësh
 
Shperndaje
ikub#: 2104190008
Tipet e krehrave janë te ndryshëm. Ka furçe te sheshta për flokë të drejtë, furçe të rrumbullakëta për të bërë flokë me onde dhe tipe të tjerë krehrash për çdo hairstyle dhe nevojë.
FOTO GALERI
.
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE KREHER

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved