Rikthimi çantave të thurura. Çantat “in” të kësaj pranvere
 
Shperndaje
ikub#: 2104290010
Prej disa vitesh çantat e thurura janë rikthyer dhe duket se trendi vijon edhe këtë sezon.
FOTO GALERI

.

Shfleto artikuj te tjere per: CANTA PRANVERA SEZONI TRENDI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved