Si të kombinoni fundet me pala me T-shirt?
 
Shperndaje
ikub#: 2105010008
Ja disa këshilla si të krijoni kontraste me fundet verore me bluzat T-shirt dhe t’i kombinoni pa stonuar.
FOTO GALERI

.

Shfleto artikuj te tjere per: FUNDE KOMBINIME T SHIRT

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved