Si të kombinojmë bukur të zezën edhe në pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 2105040013
E zeza është ngjyra e elegancës, ndihmon për tu dukur më të holla dhe veç kësaj, i jep një karakter ndryshe look-ut, nëse e kombinojmë me nuanca të çelura dhe pastel.
FOTO GALERI

Ja si mund të kombinoni ngjyrën e zezë pa gabuar edhe në këtë sezon.

Shfleto artikuj te tjere per: KOMBINIMI NGJYRA PRANVERA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved