Si të kombinoni ngjyrën bezhë këtë sezon
 
Shperndaje
ikub#: 2105050008
Ja disa këshilla për të kombinuar me elegancë ngjyrën bezhë me ngjyrat, veshjet dhe aksesorët.
FOTO GALERI

Zakonisht kush vesh ngjyrën bezhë është dashamirëse e ngjyrave të tokës si kafeja dhe e kuqja.

Bezha kombinohet me lehtësi pothuaj me të gjitha ngjyrat.

Shfleto artikuj te tjere per: BEZHE KOMBINIMI NGJYRA VESHJE

Marre nga ikub.al

loading...


*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved