Espadrillas, 10 modelet që do të dominojnë këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2105280006
Këpucët espadrillas janë tipike për verën dhe është vështirë të hiqni dorë prej tyre.
FOTO GALERI
 Kur edhe balerinat bëhen shumë të renda. apo jeni në kërkim të një alternative, ja tek shfaqen espadrillas. Ja 10 modele espadrillas te cilat mund ti vishni ne çdo rast.
.
Shfleto artikuj te tjere per: DOMINIMI ESPADRILLAS MODELE VERE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved