Bricjapi
 
Shperndaje
ikub#: 1604050148
Karakteristikat e shenjave

Personat e shenjës se Bricjapit janë me te arsyeshmit nga gjithë te tjerët. Ata janë te qete dhe i shmangin sa te mundin debatet. Mund t'iu besoni gjithçka sepse janë besnike, te ndershëm dhe tejet te përkushtuar. Bricjapet janë te sinqerte dhe nuk i durojnë dot gënjeshtrat dhje mashtrimet. Ata preferojnë te bëjnë plane e te jene te organizuar, ndërsa pasigurinë dhe improvizimet i urrejnë. Këta persona janë me seriozet nga te gjithë, plot vullnet, kuraje dhe mjaft te vendosur. Ne pune çmohen për durimin dhe përkushtimin ndaj detyrave qe marrin përsipër. Zakonisht janë te turpshëm dhe kur nuk i respektojnë brengosen dhe mbyllen ne vetvete.

[I ngjashëm: Bricjapi + Bricjapi ]
[I ngjashëm: Akrepi + Bricjapi ]
Ne moshe madhore kane me tepër besim tek vetja dhe nuk e kane problem te qëndrojnë edhe vetëm. Nuk kane miq te shumte, por ndaj atyre pak qe kane janë besnike dhe te dashur. Gjykohen për kursimin e madh, por kjo nuk ju intereson aspak. Ndryshe nga sa mund te duken ne pamje te pare, ata ne te vërtetë janë te ndjeshëm. Personat qe nuk i njohin i gjykojnë si tipa te ftohte dhe te vështirë, por kjo nuk është e vërtetë. Ajo çka mund te pranohet për Bricjapet është se nuk kane humor dhe shakatë nuk bëjnë për ta.

Shfleto artikuj te tjere per: BRICJAPI HOROSKOPI KARAKTERISTIKA SHENJA


loading...
Anisa   Para 31 muajsh     
Me pelqen
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved