Virgjëresha
 
Shperndaje
ikub#: 1604050152
Karakteristikat e shenjave

Personat e shenjës se Virgjëreshës duan qe çdo gjë te behet si duhet e te mos ketë defekte. Shpesh ata janë ngatërrestarë dhe i acarojnë ata qe kane rreth e rrotull. Logjika i shoqëron gjithmonë, por here pas here nuk kane besim tek vetja dhe dorëzohen lehtësisht. Ata janë metodike dhe gjithmonë te përqendruar tek aktivitetet e tyre, çfarëdo qofshin ato. Kur ju dalin probleme ata tregohen praktike dhe mundohen t'i zgjidhin si duhet. Një nga defektet është se gjene me elementare e zmadhojnë shume dhe nuk ndihen tërësisht te kënaqur me ato qe bëjnë.  Shpesh janë te turpshëm dhe te rezervuar me tepër nga sa duhet.

[I ngjashëm: Virgjëresha + Akrepi ]
Personat e shenjës se Virgjëreshës karakterizohen nga modestia, inteligjenca dhe serioziteti. Nuk i pëlqejnë aspak te papriturat dhe urrejnë te ndryshojnë zakonet. Mungesa e besimit tek vetja i bëjnë shpesh te dyshojnë për hapat qe duhet te hedhin dhe janë perfeksioniste te sëmure. Kur bëjnë gabime i pranojnë lehtësisht ato dhe janë auto kritike te mëdhenj. Kur te tjetër kane nevoje, Virgjëreshat japin gjithçka nga vetja dhe mund te bëjnë edhe sakrifica vetëm për t'iu ardhur ne ndihme. Ka raste kur ata i lënë gjerat te rrjedhin natyrshëm, por kjo ndodh shume rralle.

Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI KARAKTERISTIKA SHENJA VIRGJERESHA


loading...
Visi   Para 20 muajsh     
Yjhh
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved