Më thuaj shenjën të të them ç'sport të përshtatet
 
Shperndaje
ikub#: 1903170009
Dihet që sporti është aleat i mirë i shëndetit, por sa herë ju ka qëlluar që të filloni të stërviteni dhe më pas pasioni ju venitet dhe palestra nuk ju tërheq më.
FOTO GALERI
Në fakt kjo e ka një shpjegim. Në këtë rast ju keni bërë zgjedhjen e gabuar. Nuk keni arritur të gjeni atë lloj sporti që do të shkonte me shenjën tuaj zodiakale që ju jep juve mundësinë t'i merrni aktivitetit fizik më të mirën e mundshme.
Dhe për të mësuar se cili sport ju duhet për shenjën tuaj zodiakale ndiqni galerinë e mësipërme.
 
Shfleto artikuj te tjere per: LIDHJA PERSHTATJA SHENJA ZODIAKALE SPORTI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved