Cilat janë shenjat më intuitive të horoskopit
 
Shperndaje
ikub#: 2009240085
Intuita konsiderohet si shqisa e gjashtë e njeriut, pas pesë të njohurave, të shijes, prekjes, nuhatjes, shikimit dhe dëgjimit, por pak e dinë këtë, thotë Cindy Mckean, eksperte e astrologjisë.
FOTO GALERI
Intuita është aftësia për të kuptuar diçka menjëherë, pa nevojën e arsyetimit të vetëdijshëm. Këtu janë katër shenjat më intuitive të zodiakut:
 
Shfleto artikuj te tjere per: ASTROLOGJIA HOROSKOPI INTUITA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved