3 gjërat që nuk duhet t’ia thoni kurrë një shigjetari
 
Shperndaje
ikub#: 2009250061
Nëse nuk doni ta nxehni një person të shenjës së shigjetarit, mos ia thoni këto gjëra.
FOTO GALERI
Shigjetarët njihen si persona entuziastë dhe bujarë, që shpesh iu shmangen debateve. Ata janë miqësorë dhe të qetë, por deri në momentin kur nuk i prek në thembrën e Akilit. Nëse nuk doni të njihni anën tjetër të karakterit të tyre, bëni kujdes me këto gjëra.
 
Shfleto artikuj te tjere per: SHENJA SHIGJETARI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved