3 gjërat që nuk duhet t’ia thoni kurrë një bricjapi
 
Shperndaje
ikub#: 2009260011
Nëse nuk doni ta prishni marrëdhënien e mirë që keni më një bricjap, mos ia thoni këto gjëra.
FOTO GALERI
Bricjapët njihen si persona të duruar dhe gjakftohtë, por ata nuk duhet t’i lëndosh. Nga ana tjetër personat e kësaj shenje nuk janë shumë të hapur dhe në asnjë mënyrë nuk duhet t’i destabilizosh. Për të mos i inatosur e për të mos prishur marrëdhënien me ta, ja çfarë nuk duhet t’iu thoni.
 
Shfleto artikuj te tjere per: BRICJAPI GJERA SHENJA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved