Më thuaj shenjën të të them parfumin që të duhet
 
Shperndaje
ikub#: 2010010064
Parfumi dhe horoskopi, një lidhje që lind që në origjinë të botës së parfumerisë.
FOTO GALERI
Duke marre frymëzim nga firmat e mëdha te cilat janë krijuar ndonjëherë ja cilat janë parfumet perfekte sipas shenjës se horoskopit.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI PARFUMI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved