Këto 4 shenja zodiakale janë ato që kthehen më shpesh me ish-in : a jeni mes tyre?
 
Shperndaje
ikub#: 2101140002
Pas ndarjes, ka nga ata që nuk shohin më mbrapa por ka dhe nga ato shenja zodiakale që kthehen në krahët e ish-it shumë shpesh.
FOTO GALERI
Është një pikë që njerëzit bëjnë dallimin midis atyre që shohin përpara dhe atyre që nuk mund ta lënë të kaluarën pas. Nëse mendoni se është thjesht çështje dashurie, gaboni. Në këtë çështje kanë ndikim edhe yjet. Sepse ka shenja të zodiakut të cilat janë më të predispozuar se të tjerat për të tërhequr hapat e tyre. Ja cilat janë ato:
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: ISH-I KTHIMI SHENJA ZODIAKALE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved