15 Kompanitë më të mira për balancën punë-jetë - Content, Lifestyle, Karriera - ikub.al
Log In  |  Register
 
                     
                                
       
 
 
15 Kompanitë më të mira për balancën punë-jetë
 
Shperndaje
ikub#: 2005040098
A e kontrolloni email-in e punës kur jeni në krevat? A e hani drekën përpara kompjuterit? Nëse përgjigjja e këtyre pyetjeve është “po”, ndoshta ka ardhur koha për të rivlerësuar balancën mes jetës profesionale dhe asaj personale.
FOTO GALERI
 Një jetë më e ekuilibruar jo vetëm ju bën të ndiheni më të lumtur, por gjithashtu ju bën një punonjës më produktiv.
Motori amerikan i kërkimeve Indeed analizoi më shumë se 72 milionë komente për të vlerësuar se cilat janë kompanitë të cilat nxisin balancën punë-jetë.
 
Shfleto artikuj te tjere per: BALANCA JETA KOMPANIA PUNA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved